icon

Язык

Cart

О нас

Садово-ягідне господарство «Трасковський ТМ»

Садово-ягідне господарство сімейного типу «Трасковський ТМ» – сучасне фермерське високотехнологічне підприємство, орієнтоване на забезпечення ринку якісними ягодами та саджанцями полуниці і лохини. Технологія вирощування ягідних культур у нашому господарстві відповідає усім сучасним вимогам. Ми використовуємо передовий світовий досвід та новітні агротехнічні розробки.

Технологія вирощування ягідних культур у нашому господарстві відповідає усім сучасним вимогам. Ми використовуємо передовий світовий досвід та новітні агротехнічні розробки. Для високого рівня продуктивності та урожайності функціонує система капельного зрошування на всіх площах господарства, що дозволяє максимально оптимізувати подачу води до рослин. Також ми забезпечуємо постачання рослин усім спектром необхідних поживних речовин.

Наші саджанці вирощуються у лабораторії за технологією in vitro. Посадковий матеріал не інфікований хворобами та має підвищені показники стійкості до негативних впливів навколишнього середовища. Він краще розвивається, росте і плодоносить. Відповідно зростає і урожайність кожної рослини. Також садове господарство має власні розплідники та розсадники полуниці та лохини.

З самого початку заснування наше господарство поставило собі за мету активно використовувати передовий агрокультурний досвід та йти в ногу з часом. Садове господарство «ТрасковськийТМ» готове запропонувати своїм клієнтам якісні саджанці полуниці та лохини. А також надати повний спектр консультацій з технології вирощування культур та специфіки догляду за окремими сортами.

ru_RURussian